Kredyt hipoteczny

Każdy z nas marzy o swoim własnym kącie, o swoim azylu od codziennych zmartwień. O domu, do którego chce się wracać po wielu godzinach ciężkiej pracy. Dążymy do posiadania domu, to kierunek, który obiera sobie większość z nas. Niestety nie dla każdego wizja posiadania własnych czterech ścian jest możliwa do zrealizowania za pomocą własnych środków finansowych. Naprzód oczekiwaniom wychodzą banki z ofertą kredytu na zakup nieruchomości, tzw. kredytem hipotecznym. Jest to forma finansowania przeznaczona dla osób zdecydowanych na zakup mieszkania/postawienia domu, którzy posiadają stały dochód i są zdolni do spłacania miesięcznych rat.

Na co zwrócić uwagę przy kredycie hipotecznym?

Niska rata nie gwarantuje niskiego kosztu kredytu. Niskie oprocentowanie nie gwarantuje niskich kosztów całościowych finansowania. Długi okres to bardzo często wysoka kwota do spłaty. Jest wiele czynników, które wpływają na wysokość raty. Najważniejsze z nich to kwota wkładu własnego, oprocentowanie, prowizja, wysokość ubezpieczenia, lokalizacja nieruchomości, forma prowadzonej działalności itd. Jak więc dobrać odpowiednie finansowanie? Jest to bardzo indywidualna kwestia, którą najlepiej powierzyć w ręce wykwalifikowanego eksperta hipotecznego, z którym wspólnie ustalicie plan działania, zdefiniujecie potrzeby i ocenicie możliwości.

Dlaczego warto skorzystać z usług eksperta hipotecznego?

Warto zaufać doświadczonym ekspertom kredytowym – zdają sobie oni sprawę z tego co kryje się za współpracą z konkretnymi bankami i mają wiedzę jak unikać pomyłek przy składaniu wniosków. Dzięki temu klient nie musi martwić się o niepoprawnie uzupełnione dokumenty, błędnie wybrany bank czy brak wiedzy na zadane pytanie przez analityka bankowego. Na początkowym etapie ekspert dokładnie przeanalizuje sytuację finansową oraz zapozna ze wszystkimi aspektami ofert kredytowych różnych banków. Dzięki takiemu działaniu zorientowany klient będzie w stanie podjąć najlepszą dla siebie decyzję i skierować wniosek o finansowanie nie martwiąc się o wysokie ryzyko procesu. Transparentna współpraca z Kancelarią gwarantuje bezpieczeństwo finansowe i prawne transakcji. Nie należymy do żadnej instytucji bankowej, a dodatkowo sami podlegamy nadzorowi KNF. Priorytetem dla nas jest dobro klienta.