Finansowanie firm poprzez ciągłe aktualizacje prawa bankowego i nowych wytycznych dla analityków stało się prawdziwą zmorą przedsiębiorców. Stosy dokumentów, ciągłe wycieczki do urzędów i nieuzasadnione decyzje negatywne skutecznie odpychają właścicieli firm od takiej formy pozyskiwania środków.

A co z działalnościami, które coraz gorzej sobie radzą na rynku? Niedawna pandemia, niestabilne ceny paliw, wysoka inflacja, zaostrzony rygor w bankach mocno utrudniają prowadzenia działalności z zyskiem. A przecież trzeba płacić ZUS, podatki dochodowe, VAT, utrzymywać biuro.

Zespół naszej Kancelarii będąc na rynku finansowym od wielu lat uważnie obserwuje wszystkie zmiany, które mają wpływ na funkcjonowanie polskich firm. Przez te lata prosperowania nawiązaliśmy szeroką gamę kontaktów z wieloma partnerami biznesowymi i możemy głośno to powiedzieć już teraz: mamy rozwiązanie na każdą ewentualność, która dotyka obecnie przedsiębiorców w naszym kraju. Naszym celem od zawsze było zapewnienie kompleksowej obsługi dla firm, które radzą sobie bardzo dobrze jak i dla tych, które są bliskie upadkowi. Analizujemy, doradzamy, pomagamy – to nasza misja.

Gdybyśmy mieli porównać się do czegoś, to zdecydowanie byłaby to latarnia morska. To ona przecież wskazuje kierunek lądu, bezpieczną przystań dla statków na wzburzonym morzu.