Umorzenia odsetek na już spłacanych zobowiązaniach finansowych oraz obniżenie wysokości spłacanego kapitału.

Nasza Kancelaria, dzięki współpracy ze sprawdzonymi Biurami Rachunkowymi, oferuje kompleksowe usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla firm z różnych branż. Nasza oferta obejmuje pełną księgowość, w tym prowadzenie ksiąg handlowych, opracowywanie polityki rachunkowości i planu kont, prowadzenie Księgi przychodów i rozchodów oraz rozliczanie podatków CIT, PIT i VAT.

Dodatkowo, zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową, w tym przygotowywaniem umów o pracę, ewidencjonowaniem czasu pracy, prowadzeniem dokumentacji pracowniczej oraz wypłatą wynagrodzeń. Oferujemy również wsparcie w zakładaniu działalności gospodarczej oraz wypełnianie wniosków o zwrot VAT za materiały budowlane i innych.

Nasze usługi obejmują również kontrolę finansową i audytową, co pozwala naszym klientom na bieżąco monitorować wyniki finansowe swojej działalności oraz podejmować szybkie i trafne decyzje biznesowe. W ramach obsługi biura rachunkowego pomagamy również w zakładaniu spółek, w tym w opracowaniu zapisów umowy spółki, przygotowaniu i złożeniu wniosków rejestracyjnych oraz rejestracji spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym, Urzędzie Skarbowym, ZUS i GUS.

Z nami zyskujesz kompleksową obsługę księgowo-kadrową oraz wsparcie w prowadzeniu swojej działalności gospodarczej. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, możesz być pewny, że Twoja księgowość będzie prowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz że masz pewnego partnera do współpracy.

Co wyróżnia nasze Biuro Rachunkowe spośród innych na rynku?

Ponad 20 letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze firm,

  • Obsługa łącznie ponad 500 firm na pełnej księgowości,
  • Zatrudnienie obecnie na poziomie ponad 50 osób w tym 35 księgowych,
  • Naszymi Partnerami są Prawnicy, Doradcy Podatkowi, Biegli Rewidenci,
  • Cyfryzacja procesów księgowych oraz biuro bez papieru,
  • Oferujemy księgowość dostosowaną do potrzeb Klienta, z uwzględnieniem potrzeb rachunkowości zarządczej,
  • Posiadamy biura w kilku lokalizacjach w Polsce między innymi w Warszawie, Płocku, Jeleniej Górze i w Krakowie,
  • Obsługujemy naszych Klientów także w języku angielskim.

Czujesz, że to dobry moment na zmianę księgowości?

Zadzwoń/napisz i wrócimy z indywidualną wyceną dla Twojej firmy.