Finansowanie zakupu nieruchomości z niską ratą i bezpieczeństwem transakcji.

Podważanie umów "frankowych"

Podważanie umów frankowych - Usługi Prawne

Pani Joanna z Krakowa spłacała kredyt hipoteczny we frankach na sumę 86 tys. CHF a więc około 213 tys. złotych. Pani Joanna trafiła na naszą stronę internetową i dowiedziała się o możliwościach zakwestionowania swojej umowy z powodu niezgodnych z prawem zapisów. Klientka skonsultowała się z ekspertami naszej kancelarii, by poznać najlepszą drogę do odzyskania swoich należności. Zobacz co zyskała pani Joanna i jak przebiegł proces.


Co uzyskała klientka?

  • Darmowa konsultacja z ekspertem
  • Bezpłatna analiza umowy
  • Zawieszenie płatności rat na czas trwania postępowania
  • Zwrot wszystkich zapłaconych pieniędzy na konto
  • Całościową spłatę kredytu ze zwróconych środków
  • Prawie 30 tys. złotych zysku po zakończeniu całej procedury


1. Etap: Przekazanie dokumentów

Po pierwszej rozmowie z naszą kancelarią, Pani Joanna dostarczyła nam wszystkie potrzebne dokumenty. Listę dokumentów wymaganych do analizy przekazali nasi eksperci.

2. Etap: Konsultacje

Nasi specjaliści przeprowadzili dokładne konsultacje. Omówiliśmy z Panią Joanną każdy zapis umowy, tłumacząc co oznaczają poszczególne punkty i jakie mogą być dla niej konsekwencje.

3. Etap: Analiza umowy

Podczas analizy dokumentacji zidentyfikowaliśmy błędne zapisy umowy zawieranej z konsumentem, nieuzgodnione z nim indywidualnie, które kształtują jego prawa i obowiązki w sposób sprzeczny z dobrymi obyczajami, rażąco naruszając jego interesy, w konsekwencji czego zakwalifikowaliśmy umowę i zdecydowaliśmy się podjąć sprawę Pani Joanny.

4. Etap: Podpisanie umowy i wypłata środków

Po przedstawieniu Pani Joannie propozycji współpracy i wyjaśnieniu możliwych ścieżek działania rozpoczęliśmy współpracę od podania sobie dłoni. Po podpisaniu z nami umowy, wszystko poszło bardzo sprawnie. W ciągu zaledwie 30 dni od momentu podpisania, Pani Joanna mogła cieszyć się zablokowaniem płatności wymagalnych rat do banku. Po wygranej sprawie bank zwrócił całość kosztów, tj. 243 000 zł, na konto bankowe Pani Joanny. Następnie nastąpiła całkowita spłata kredytu frankowego, a klientka została z blisko 30 000 zł w kieszeni i brakiem zobowiązania kredytowego.


Zajmujemy się umowami kredytowymi denominowanymi w walutach obcych, takich jak frank szwajcarski. Nasza firma specjalizuje się w niesieniu pomocy w przypadkach, gdy umowy kredytowe zawierają klauzule niedozwolone. Oto, w jaki sposób możemy zapewnić wsparcie:


  • Weryfikacja umowy kredytowej: Nasz zespół specjalistów przeprowadzi dokładną analizę umowy kredytowej i zidentyfikuje ewentualne niedozwolone zapisy. Wyjaśnimy, jakie prawa przysługują zgodnie z obowiązującym prawem.


  • Dochodzenie praw przed sądem: Jeśli umowa kredytowa zawiera klauzule abuzywne, dążymy do wykazania nieprawidłowości takich zapisów oraz ochrony praw Klienta i finalnego unieważnienia umowy.


  • Skuteczność i doświadczenie: Nasza Kancelaria ma duże doświadczenie w obsłudze umów kredytowych związanych z bankami i kredytami w walutach obcych. Nasz zespół specjalistów działa na terenie całego kraju i dąży do osiągnięcia najlepszych wyników dla Klientów.


  • Czytelne zasady współpracy: Nasza współpraca opiera się na przejrzystych zasadach, a celem jest zabezpieczenie interesów w przypadku umów kredytowych w walutach obcych.


Jeśli potrzebujesz pomocy w związku z umową kredytową waloryzowaną lub denominowaną w obcej walucie, jesteśmy gotowi pomóc. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc uwolnić się od kredytu w obcej walucie i chronić prawa oraz pieniądze.

sprawdź naszą ofertę i zdecyduj się już teraz!

zapoznaj się z naszymi usługami i ofertą, które mogą pomóc w rozwoju twojego biznesu. Sprawdź już teraz!
Napisz do nas
Kontakt

kontaktuj się z nami teraz