Zwiększ zyski i optymalizuj strategię sprzedaży

Usunięcie WIBOR w Umowie Kredytowej

Usunięcie WIBOR w Umowie Kredytowej

Podwyżki stóp procentowych sprawiły, że u wielu kredytobiorców 80% środków, które wpłacają bankowi to rata odsetkowa.

Taka sytuacja jest związana ze stosowaniem zmiennej stopy oprocentowania kredytów opartej na wskaźniku WIBOR. W tej chwili do sądów spływa pierwsza fala pozwów w sprawach związanych ze stawką WIBOR.


Nasza Kancelaria zajmuje się działaniami mającymi na celu unieważnienie postanowień dotyczących zmiennej stopy WIBOR w umowach kredytowych. Oto, jak możemy pomóc:


  1. Bezpłatna analiza umowy kredytowej: Na początek dokładnie analizujemy Państwa umowę kredytową opartą na zmiennej stopie WIBOR. Oceniamy, czy istnieją podstawy do unieważnienia z niej wskaźnika WIBOR.
  2. Konsultacja z naszymi specjalistami: Jeśli umowa nadaje się do unieważnienia, oferujemy bezpłatną konsultację. Nasi eksperci służą pomocą i odpowiadają na wszystkie pytania.
  3. Wezwanie do zapłaty: Po skompletowaniu niezbędnych dokumentów, wystosowujemy wezwanie do banku w celu zwrotu niesłusznie zapłaconych odsetek, obliczonych w oparciu o WIBOR.
  4. Reprezentacja przed sądem: Jeśli bank nie zgodzi się na dobrowolny zwrot WIBOR lub nie dojdzie do zawarcia ugody, przekazujemy sprawę do sądu. Nasza Kancelaria reprezentuje kredytobiorców w sprawach dotyczących WIBOR.


Działając razem z nami, mają Państwo pewność, że Państwa interesy zostaną należycie chronione, a postanowienia umowy kredytowej związane z WIBOR-em będą poddane weryfikacji. Skorzystaj z naszych usług, by zrobić pierwszy krok ku rozwiązaniu problemu związanego z umową kredytową opartą na WIBOR.

sprawdź naszą ofertę i zdecyduj się już teraz!

zapoznaj się z naszymi usługami i ofertą, które mogą pomóc w rozwoju twojego biznesu. Sprawdź już teraz!
Napisz do nas
Kontakt

kontaktuj się z nami teraz