Anna Bałec

+48 697 424 075

Współzałożyciel i jeden z właścicieli Kancelarii Analizy Finansowej.

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. 

Pomysłodawca utworzenia KAF. Odpowiada za zbudowanie struktury firmy, opiekę prawną i merytoryczną przedsiębiorstwa oraz poszerzanie siatki partnerów biznesowych Kancelarii. 

W relacji z klientem zapewnia dyskrecję, zaangażowanie i pełny profesjonalizm. Udzielając porad finansowych oraz oferując szeroko rozumianą pomoc doradczą szczególnie ważne jest dla niej indywidualne podejście do Klienta, umożliwiające wypracowanie najbardziej optymalnych i korzystnych rozwiązań konkretnego problemu.

Dumna posiadaczka dwóch kotów oraz miłośniczka poezji romantycznej.

Wojciech Młynarczyk

+48 780 160 429

Współzałożyciel i jeden z właścicieli Kancelarii Analizy Finansowej.

Absolwent Wyższej Szkoły Handlowej im. Bolesława Markowskiego w Kielcach. 

Zarządca jednego z zespołów doradców finansowych, kluczowy analityk w Kancelarii. Nadzoruje prawidłowy przebieg procesowania spraw Klientów, szkolenia sprzedażowe oraz odpowiedni PR firmy. Specjalizuje się w szczegółowej ocenie dokumentacji finansowej Klienta, określaniu jego potencjału oraz przygotowywaniu i realizacji wybranych projektów.

W 2020 roku ukończył dwuletni kurs KaiZen HR z zarządzania zasobami ludzkimi, wzmacniania zarządzania własnym potencjałem, budowania silnego zespołu sprzedażowego, doskonaleniem delegowania/monitorowania pracy zespołu oraz zaawansowanych negocjacji.

Prywatnie kibic Manchesteru United oraz Igi Świątek.

Mateusz Dzidkowski

+48 796 556 209

Współzałożyciel i jeden z właścicieli Kancelarii Analizy Finansowej.

Absolwent Wyższej Szkoły Handlowej im. Bolesława Markowskiego w Kielcach. 

Od wielu lat kluczowa osoba budująca firmę. Prowadzi wykwalifikowany zespół składający się z ekspertów finansowych. Detalista, dla którego każdy szczegół jest istotny. Dzięki wytrwałości w dążeniu do celów posiada grono zadowolonych Klientów. Praca to jego pasja, którą łączy z byciem spełnionym mężem i ojcem. 

W 2020 roku ukończył dwuletni kurs KaiZen HR z zarządzania zasobami ludzkimi, wzmacnienia zarządzania własnym potencjałem, budowania silnego zespołu sprzedażowego, doskonaleniem delegowania/monitorowania pracy zespołu oraz zaawansowanych negocjacji.

Mateusz realizuje się w teatrze improwizacji scenicznej, lubi również gotować. Uważa też, że życie składa się z wyborów i wszystko ma sens, a każda rzecz czemuś służy.

Magdalena Marcinkowska

+48 577 757 970

Menedżer zespołu preweryfikacji.

Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. 

Od początku istnienia Kancelarii na stanowisku kierownika zespołu preweryfikacji. Z sukcesami zarządza kadrą osób na stanowiskach administracyjnych. 

Specjalizuje się w obsłudze systemu CRM Kancelarii, nadzoruje dział rozliczeń oraz odpowiada za poprawne funkcjonowanie firmy zgodnie z najwyższymi standardami panującymi na rynku.

Magda w 2020 roku ukończyła dwuletni kurs KaiZen HR w zarzadzania zasobami ludzkimi, wzmocnienia zarządzania własnym potencjałem i doskonaleniem delegowania i monitorowania pracy zespołu.

Z zamiłowania florystka i początkująca hodowczyni sznaucerów miniaturowych.

Weronika Lekston

+48 577 757 930

Doradca finansowy.

Absolwentka studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. 

Weronika swój potencjał wykorzystuje pracując głównie w sektorze doradztwa finansowego. Zakres jej pracy obejmuje także optymalizacje kosztów w przedsiębiorstwach. Współpracuje z klientem indywidualnym jak i biznesowym. Jej głównym priorytetem jest skuteczność oraz skrupulatne dążenie do założonych celów. W codziennej pracy wyróżnia ją otwartość na podejmowanie wyzwań oraz intrygujące poczucie humoru.

W wolnej chwili podróżuje, zwiedzając najrozmaitsze zakątki świata. Interesuje się fotografią oraz aranżacją wnętrz.

Daniel Daniszewski

+48 575 835 535

Doradca finansowy.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. 

Daniel swoją przygodę zaczynał w bankowości. Zajmuje się głównie przedsiębiorstwami, które są zdolne do modernizacji i otwarte na wprowadzanie zmian. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży posiada dużą wiedzę na temat prawa restrukturyzacyjnego oraz pozyskiwania finansowania dla Klienta biznesowego. Jest osobą doskonale zorganizowaną, otwartą, co wpływa na najwyższą jakość obsługi. 

Daniel w 2020 roku ukończył dwuletni kurs KaiZen HR w zakresie wzmocnienia zarządzania własnym potencjałem i doskonalenia metodyki sprzedaży i negocjacji.

Jego głównymi zadaniami w Kancelarii jest przeprowadzanie analiz finansowych, przygotowywanie pełnej dokumentacji do wstępnych planów restrukturyzacyjnych, przygotowywanie i realizacja projektów Unijnych dla Klientów, negocjacje cenowe oraz wsparcie nowych pracowników Kancelarii w strukturach firmy. 

Na co dzień kibic FC Barcelony.

Piotr Pakuła

+48 575 818 535

Doradca finansowy.

Absolwent studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z najlepszymi ekspertami finansowymi.

Bogate doświadczenie sprawia, że doskonale porusza się w wielu dziedzinach związanych z doradztwem finansowym, a także w prawie restrukturyzacyjnym. Skoncentrowany przede wszystkim na profesjonalnej i kompleksowej analizie firmy. Interesuje się pozyskiwaniem finansowania zarówno dla MŚP jak i dużych przedsiębiorstw. Uczestniczy w procesach optymalizacji kosztów finansowania zewnętrznego dla przedsiębiorców. Dobry kontakt, który nawiązuje z Klientami oraz wysoka skuteczność pracy sprawiają, że cieszy się dużym zaufaniem wśród Klientów.

Piotr w 2020 roku ukończył dwuletni kurs KaiZen HR w zakresie wzmocnienia zarządzania własnym potencjałem i doskonalenia metodyki sprzedaży i negocjacji.

Indywidualne podejście do każdej sprawy, a także nacisk na budowanie długotrwałych relacji pozwalają spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Priorytetem jest zapewnienie możliwości świadomego i racjonalnego podjęcia decyzji finansowej swoich klientów.

Prywatnie entuzjasta mieszanych sztuk walki i dobrej książki.